"" 40 ימי השראה לכתיבה

40 ימי השראה לכתיבה40 ימי השראה לכתיבה

סדנא אינטרנטיתב-40 ימי השראה לכתיבה נקדיש בכל יום זמן קבוע לכתיבה, בהשראת מייל יומי.

המייל היומי יכלול הצעות שונות לכתיבה. ההצעות וההשראות יזמינו לכתיבה בסוגות שונות (כתיבה אינטואיטיבית, כתיבה מדיטטיבית, כתיבה יומנית, כתיבה שירה, כתיבת סיפורים, כתיבת דיאלוגים, כתיבה מכתבים ועוד...).
 
הסדנא תשים דגש על יצירת חוויה יצירתית ומגוונת והפניית מבט יצירתי גם אל החיים עצמם. לעיתים ישלבו הצעות הכתיבה גם אמצעים נוספים כמו: קריאה, צילום, עבודה עם חומרי יצירה, תשומת לב לנשימה ולתחושות הגוף ועוד.
 
לעיתים יהיו תרגילי ההשראה לכתיבה תרגילים "מתגלגלים", כאשר תרגיל אחד יוצא מהתרגיל שקדם לו ומושך את הכתיבה כמו חליל קסם למחוזות יצירתיים נוספים.
 
ומכיוון שהימים הם ימי קורונה (ואולי יהיו עוד ימי סגר), הסדנא תיבנה בהתאמה למצב ותציב לעצמה גם מטרות נוספות, כמו גילוי חוזקות , יכולות, וכישורים פנימיים באמצעות הכתיבה, התמודדות יצירתית עם המצב, דיאלוגים פנימיים עם עצמי בתוך מציאות מוזרה ומשתנה, יצירת מסגרת וסדר יום באמצעות שגרת כתיבה, ו...אסקפיזם.

בקבוצת פייסבוק סגורה של הפרוייקט תוכלו לשתף אותי ואת המשתתפים האחרים ולקבל מכולנו תגובות לגבי איך הולך, האם הצלחתם לכתוב כל יום, אלו קשיים אתם פוגשים בדרך, ושאלות נוספות שיעלו בקבוצה לגבי התהליך.
 
הסדנא תתחיל ביום ד'
 
5 באוגוסט 2020


מחיר: 350 ₪


אפשרויות תשלום:

בביט לטל. 054-4587504

בהעברה בנקאית אל:
בנק הפועלים
סניף 757
חשבון 254128


באשראי
(עם אפשרות לחלוקה לתשלומים):


לתשלום מאובטח באשראי לחצו כאן


לכל שאלה או התלבטות
דברו אתי
בטל. 054-4587504 או 09-9576477
לשליחת הודעה לוואטסאפ לחצו כאן


או פנו אלי באמצעות הטופס:
דף הבית טלפון