"" קריירה עצמאית ויצירתית

קריירה יצירתיתליצור לעצמי קריירה

הזמנה להתבוננות יצירתית, עצמאית, חדשנית וייחודית
על העבודה, הפרנסה והקריירה שלי

 (קורס מבוא)

בהנחיית ריבה פרי ונטלי בירקן
 
בצמתים שונים במהלך ההתפתחות התעסוקתית, עולות שאלות כמו: מי ירצה להעסיק אותי, כיצד אציג טוב יותר את קורות החיים שלי, כיצד אתאים את עצמי למודעות קיימות של הצעות עבודה, ועוד שאלות ברוח זו… עולם העבודה המשתנה מעורר חששות מפני פיטורין פתאומיים או מפני ירידה בדרישה לכישורים קיימים.
 
העובד העצמאי, לומד לפנות אל תוך עצמו עם שאלות אלה. כאשר עולה השאלה, כיצד יתפרנס, הוא מחפש בתוך עצמו רעיונות חדשים וישנים, כישורים שכבר מימש ואולי גם כאלה שעדיין לא עשה בהם שימוש, הוא שואל את עצמו "מה אני רוצה", ולא, "מה מישהו אחר ירצה ממני". המשמעות היא, שהעובד העצמאי אינו תלוי במישהו אחר שירצה דווקא את הכישורים הספציפיים שיש לו. הוא יוצר לעצמו את העבודה הבאה שלו, בכל פעם מחדש.
 
הקורס יעסוק ברעיון של "תודעה של חופש", ומתוך כך יגע באפשרות לשנות את צורת המחשבה הרווחת מ"מי ירצה להעסיק אותי עכשיו?" אל: "מה אני רוצה?", איזה רעיונות עולים לי?" "מה באמת מעניין אותי?", "איזה כישורים רדומים קיימים בתוכי שעדיין לא מימשתי?", "איזו עשייה תגרום לי לתחושה של סיפוק לאורך זמן?", "איך לייצר לעצמי משהו יציב ועקבי ויחד עם זאת משתנה, בעולם שמשתנה כולו במהירות כה גדולה?" "איך אהיה יצירתי כאשר אני חושב על התעסוקה הבאה שלי, ואיך אצור לעצמי את התעסוקה היצירתית הבאה?", "איך משלבים בין עבודה כשכיר לבין התפתחות תעסוקתית יצירתית ועצמאית במקביל?", "כיצד אבנה לעצמי את הדרך החדשה הזו, רעיונית, מעשית, טכנית, כלכלית?" ועוד שאלות רבות אשר צומחות ויצמחו במהלך הדיונים בקורס מתוך שאלות היסוד האלה, שהן גם כלליות ועקרוניות, וגם מאד אישיות.
 
הקורס פונה לשכירים שחושבים על שינוי; למי שנמצא בין עבודות; ולעצמאים שרוצים לחדד את עצמאותם ולייצר בתוכה יותר דרגות של חופש ויצירתיות.
 
מטרת הקורס היא להעלות את השאלות ולפתוח אפשרויות חשיבה חדשות ויצירתיות, אשר עשויות להוביל בהמשך, עבור מי שירצה בכך, לתהליך שינוי עמוק ומשמעותי בהתפתחות התעסוקתית - מחיפוש משרה מתאימה לניהול מסלול של קריירה עצמאית ויצירתית משלו.
 
קורס ערב, ימי ב', 19:00-21:00, החל ב-12 במרץ 2018
 
קורס בוקר, ימי ד', 11:00-13:00, החל ב-14 במרץ, 2018
 
12 מפגשים
 
מחיר: 900 ₪ ב-3 תשלומים
 
הקורסים יתקיימו בהרצליה

פרטים נוספים והרשמה בטל. 054-4587504

תפריט דף הבית טלפון