"" ימי כתיבה מרוכזים

ימי כתיבה מרוכזיםסדרת ימי כתיבה מרוכזים

בהנחיית ריבה פריימי הכתיבה יתקיימו בתאריכים 25,26,27,28 במרץ 2018

בשעות 10:00-16:00

בסדרה יתקיימו 4 מפגשי כתיבה מרוכזים. כל מפגש יכלול הזמנה להתנסות בכתיבה, שיתוף בתוצרי הכתיבה ודיון קבוצתי בתהליך הכתיבה והאספקטים השונים שלו.
 

1. מכתיבה אינטואיטיבית לכתיבה מובנית – 25.3.18

הכתיבה האינטואיטיבית או בשמותיה הנוספים - כתיבה רצף, כתיבה אוטומטית, כתיבה חופשית – מאפשרת להשתחרר מכל מה שלמדנו על כתיבה "נכונה", לכתוב מהבטן ולא מהראש, ולאפשר לתכנים מפתיעים ולא מוכרים להיכתב, כאילו לא אנחנו כתבנו אותם, מעין צלילה למעמקים המאפשרת מציאת אוצרות אבודים שנשכחו שם... היציאה מהתכנים האינטואיטיביים לכתיבה של שיר או לסיפור מאפשרים עיבוד והבנייה ושינוי שלהם ושל עצמינו.
 

2. אספקטים לא-מילוליים של המילה 28.3.18

בסדנא זו נתמקד בכוחה של המילה ושל צירופי מילים, נבחן את המילה כחומר וכיצד היא הופכת חומר ביד היוצר. נתנסה בעבודה עם מילים, טקסטים וטכניקות שונות של כתיבה ויצירה.
 

3. דיאלוגים אינטואיטיביים – 26.3.18

הדיאלוג האינטואיטיבי הוא כלי רב עוצמה, המאפשר לי להיכנס לנעליו של האחר, מבלי לנטוש את נעליי שלי. בסדנא נפגוש דיאלוגים ספרותיים ונתנסה בכתיבת דיאלוגים אינטואיטיביים עם דמויות בדיוניות, עם דמויות פנימיות ועם דמויות מציאותיות. בהמשך נבחן אפשרויות להרחבה יצירתית של הדיאלוגים לסוגות כתיבה נוספות.
 

4. שערים נעלמים ומפתחות חלודים – 27.3.18

הסיפור, והשערים והדלתות שמופיעים בסיפורים שונים כשער לתהליכים חווייתיים, יצירתיים ומאפשרי שינוי. בסדנא נצא מהסיפורים להתנסות בטכניקת הדמיון הפעיל וממנה לתהליכי כתיבה ויצירה אישיים.
 
מיקום: הרצליה
מחיר: 1200 ש"ח לסדרה כולה (ניתן לחלק לתשלומים)
350 ש"ח למפגש אחד 
10% הנחה על הרשמה ליותר ממפגש אחד
 
משך כל מפגש הינו 6 שעות מלאות שהן 8 שעות אקדמיות ובסה"כ 32 שעות אקדמיות.
 
הרשמה ופרטים נוספים:    בטל. 054-4587504  

   

 
דף הבית טלפון